Maty kapilarne

Maty kapilarne ( maty grzewcze, maty chłodzące ) - ogrzewanie podłogowe, chłodzenie i ogrzewanie sufitowe oraz ścienne. W naszej ofercie maty kapilarne (maty grzewcze lub chłodzące), systemy kapilarnych mat, ogrzewanie podłogowe, sufitowe lub ścienne poprzez rurki kapilarne zamieszczone w suficie, w ścianach lub w podłodze. Systemy grzewczo-chłodzące , oparte na nowoczesnych technologiach takich firm jak: WATERKOTTE (pompy ciepła), BEKA (maty kapilarne), SBK ( system uniwersalnych rozdzielaczy) pobierają energię z otoczenia i wykorzystują ją do ogrzania lub ochłodzenia budynku. Maty kapilarne BEKA to nowoczesne rozwiązanie ogrzewania i klimatyzacji obejmujący 3 warianty montażu : chłodzenie i ogrzewanie sufitowe (bez obciążenia stropu), ogrzewanie ścienne, ogrzewanie podłogowe (ułożenie pod płytkami ceramicznymi, wykładziną lub parkietem). Zastępują tradycyjne kotły, urządzenia gazowe oraz ogrzewanie elektryczne a w ten sposób przyczyniają się do oszczędnego wykorzystania energii z uwzględnieniem ochrony środowiska. Nasza oferta obejmuje zarówno kompaktowe systemy urządzeń dla mieszkań, domków jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, jak i przemysłowe systemy z pompami ciepła dużej mocy, umożliwiające optymalne dopasowanie ich do wielkości i przeznaczenia budynku przemysłowego.

Trzy typy montażu mat kapilarnych BEKA:

Chłodzenie i ogrzewanie sufitowe

Ogrzewanie i chłodzenie sufitowe bez przeciągów i hałasujących urządzeń nawiewowych.
Zastosowanie mat kapilarnych pozwala na instalację w jednym systemie ogrzewania i klimatyzacji.
Montujesz raz i zapominasz o dodatkowych urządzeniach. System tak „elastyczny”, że nadaje się do wszystkich rodzajów sufitów.Chłodzenie i ogrzewanie ścienne

Otaczając całe pomieszczenie maty zapewniają komfort oraz optymalną temperaturę przez okrągły rok.
Wysuszone powietrze i krążący wokół kurz odejdą w zapomnienie.Ogrzewanie podłogowe

Maksymalny komfort dzięki bardzo równomiernie ogrzanej podłodze. Temperatura pracy poniżej 30°C zapewnia najbardziej energooszczędny system w połączeniu z odnawialnymi źródłami ciepła. Wykorzystaj miejsce i urządź Swój pokój jak tylko chcesz – nie będą Ci w tym przeszkadzać grzejniki wiszące na ścianach. Montaż ogrzewania podłogowego jest szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek dzięki opatentowanemu systemowi połączeń.


Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl