Projekt Fotowoltaiki

OD PROJEKTU PO WYKONANIE

Każde prawidłowe zamontowanie systemu fotowoltaicznego w danej lokalizacji poparte jest przez Naszych inżynierów wcześniej wykonaną koncepcją oraz wizualizacją. W ten sposób przygotowana dokumentacja to podstawa oraz baza do prawidłowego funkcjonowania całego sytemu zgodnie z oczekiwaniami. Zatem każdy klient indywidualny i instytucjonalny przed realizacją otrzymuje od nas finalną wersję gotowego projektu.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Mając na uwadze potrzeby każdego klienta i uwzględniając indywidualne uwarunkowania terenowe i techniczne miejsca instalacji opracowujemy koncept, a wraz z nim finalną wersję projektu. 

Podczas prac skupiamy naszą szczególną uwagę a rodzaj, kąt nachylenia oraz wymiary dachu, a także na ekspozycję danej powierzchni na promieniowanie słoneczne. W przypadku instalacji położonych na gruncie zwracamy uwagę jaka powierzchnia przeznaczona jest pod panele fotowoltaiczne.

ETAPY PROJEKTOWANIA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Korzystając z zebranych danych w miejscu przyszłej instalacji oraz z dokonanych pomiarów wykonujemy indywidualny projekt. Przebieg tego opracowania można podzielić na następujące etapy:

  • odpowiedni dobór mocy instalacji fotowoltaicznej do potrzeb na bazie bieżącej wysokości poziomu zużycia energii elektrycznej, (zużycie energii według danych od dystrybutora)
  • rozplanowanie instalacji z uwzględnieniem warunków terenowych (unikanie strefy zacienienia) oraz zaplanowanie rozmieszczenia niezbędnych przewodów oraz osprzętu,
  • podsumowanie uzysku energii wyprodukowanej przez wykonaną instalację fotowoltaiczną.


Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl