NIBE BIAWAR - Pompy ciepła Łódź

NIBE BIAWAR Pompy Ciepła renomowana marka

Szwedzka firma NIBE zajmuje się ogrzewaniem od 1952 roku, a pompami ciepła od ponad 20-tu lat. Na jej popularność wpływa niewątpliwie wysoka jakość produktów oraz bogata oferta produkowanych urządzeń.

Firma NIBE jest europejskim przedsiębiorstwem działającym w trzech sektorach rynku – Nibe Element (Nibe - Elementy Grzewcze), Nibe Heating (Nibe - Ogrzewanie) i Nibe Stoves (Nibe - Kominki). 

Nibe Element jest europejskim liderem w produkcji komponentów i systemów elektrycznego ogrzewania. Oferta Nibe Element obejmuje szeroką gamę rozwiązań technologicznych, m.in.: elementy cylindryczne, aluminiowe, ceramiczne.

Nibe Heating jest największym wytwórcą produktów grzewczych na rynku lokalnym. Przez lata produkcja ewoluowała od podstawowych produktów grzewczych do nowoczesnych technologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Ofertę Nibe Heating można podzielić na następujące grupy produktowe:

  • Pompy ciepła
  • Kotły do budownictwa jednorodzinnego
  • Ogrzewacze wody
  • Węzły cieplne 

Nibe Stoves jest natomiast znaczącym producentem przyjaznych środowisku naturalnemu kominków i systemów kominowych.

Aktualnie w skład koncernu wchodzi ponad 30 podmiotów m.in. w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Polsce, Czechach, a także w USA i Chinach.


Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl