FAQ

 Centralny odkurzacz to nic innego jak instalacja, którą ukrywa się w ścianach naszego domu. Na jednym jej końcu znajduje się jednostka centralna, a na drugim gniazdo, do którego podłącza się wąż ssący. Brud i kurz wciągany wężem jest usuwany z pomieszczeń zamontowanymi w ścianach rurami. Większe drobinki zatrzymywane są w pojemniku odkurzacza, natomiast drobnoustroje i powietrze wyrzucane są na zewnątrz budynku. Użytkownik do dyspozycji ma tylko wąż ssący wraz ze szczotkami, który wkłada do gniazda. W ten sposób odbywa się uruchamianie systemu i sprzątanie.    

Dlaczego centralny odkurzacz?

Cisza
Jednostka ssąca zainstalowana jest w oddalonym pomieszczeniu (naczęsciej pokoju gospodarczym), tak więc osoby przebywające w sprzątanych pomieszczeniach nie są narażone na hałas. Czyli coś zupełnie innego niż w czasie pracy tradycyjnego odkurzacza.

Czyste powietrze wewnątrz i na zewnątrz budynku
System eliminuje z pomieszczeń brud, bakterie i mikrocząsteczki kurzu zawierające niebezpieczne dla życia roztocza. W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy przenośnych, kurz jest zasysany i natychmiast przenoszony z pomieszczeń do jednostki ssącej, gdzie następuje filtrowanie i później usuwanie zużytego, jednak w pełni oczyszczonego powietrza na zewnątrz budynku.


Ergonomia

Nie trzeba przenosić z miejsca na miejsce odkurzacza przenośnego. Korzysta się z lekkiego, docierającego do każdego miejsca węża elastycznego.
Nie trzeba marnować czasu na wymianę worków odkurzacza przenośnego. Raz na pół roku wystarczy wysypać kurz ze zbiornika, w którym możemy umieścić zwykły worek foliowy.
W przeciwieństwie do klasycznych odkurzaczy, niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego, moc ssąca pozostaje cały czas na takim samym poziomie.

Jak to działa?
Jednostka ssąca jest zainstalowana w jednym z pomieszczeń gospodarczych budynku. Może to być piwnica, garaż, kotłownia.
Jest ona połączona siecią rur z gniazdami rozlokowanymi w różnych miejscach budynku.
W chwili otwarcia klapki gniazda ssącego, wciśnięcia przycisku w rączce lub użycia pilota, automatycznie uruchomiona zostaje jednostka ssąca.
Odkurzanie następuje praktycznym, lekkim i elastycznym zarazem wężem wprowadzonym do gniazda ssącego a zakończonym odpowiednimi ssawkami lub szczotkami. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na skuteczne i nieskomplikowane odkurzenie praktycznie każdej powierzchni w budynku.


Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl


Exit mobile version