To były bardzo wyjątkowe oraz owocne Targi. Bardzo dziękujemy za przybycie Wszystkim naszym Klientom, u których mieliśmy okazję pracować, ale również Tym, u których dopiero będzie okazja zmierzyć się z zadaniem. Wyjątkowość tej imprezy to również sukces jaki udało się nam osiągnąć zdobywając najwyższe trofeum.

Złoty Medal Targów INTERBUD to prestiżowe wyróżnienie przyznawane dla najlepszych i najbardziej wyróżniających się produktów. Eksperci odpowiednich dziedzin, poddają ocenie zgłoszone wyroby z uwzględnieniem m. in. takich kryteriów jak innowacyjność, estetyka, ekonomiczność użycia czy bezpieczeństwo dla środowiska. Wyłonienie liderów branży, ma przede wszystkim ułatwić konsumentom decyzję o zakupie. Do konkursu o tą zaszczytną nagrodę rocznie startuje wiele firm niemniej jednak na tegorocznej imprezie zostały nagrodzone tylko trzy z nich, a w gronie i na najwyższym podium również Nasza Firma.

Stąd jeszcze raz chcielibyśmy, podziękować kapitule konkursowej za docenienie naszego wieloletniego wkładu, ale i przede wszystkim Naszym Klientom którzy zaufali nam oraz mocno w tym pomogli.

Zespół 4 ENERGY TOMIKA