30 maja firma 4 ENERGY TOMIKA w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, została uhonorowana przez wydawcę miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji statuetką „Złotego Instalatora”.

Nagradzane wyroby i rozwiązania technologiczne muszą wyróżniać się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi. Pod uwagę brane są także takie cechy, jak nowoczesność, niezawodność oraz rozwiązania proekologiczne. Zwycięzcom Konkursu wręczana jest statuetka odlewana w brązie autorstwa prof. Bohdana Chmielewskiego wraz z okolicznościowym dyplomem. 

Nagrodzony „Zgrany Duet” – pompa ciepła + ogniwa fotowoltaiczne STIEBEL-ELTRON to w pełni ekologiczy zestaw, który spełnił wszystkie postawione przez jury konkursu wymagania.

Wyróżnienie Naszej firmy to potwierdzenie bardzo wysokiej jakości świadczonych usług oraz promowanych przez Nas produktów. Dzięki silnemu przekonaniu i zaangażowaniu, dzięki pracy nad budową świadomości ekologicznej i ekonomicznej Polaków, możemy dziś mówić o technologicznym postępie, który osiągnęliśmy wspólnie promując jakość i nowoczesność, która daje nam możliwość posługiwania się tytułem Laureat Konkursu.