W dniach 10-12 czerwca 2015 roku w Monachium odbywały się największe i najważniejsze Międzynarodowe Targi branży Solarnej w tej części świata. Wśród 1002 wystawców najbardziej liczących się graczy na rynku energii odnawialnej nie mogło zabraknąć również firmy HANWHA GROUP oraz przedstawicieli firmy 4 ENERGY TOMIKA. 

To wydarzenie miało dla Naszej Firmy jeszcze jedno znaczenie, które umocniło i pozwoliło zostać nam oficjalnym partenrem Koreańskiego potentata w produkcji Modułów Fotowoltaicznych. 

Hanwha SolarOne to wertykalnie zintegrowany producent paneli fotowoltaicznych z siedzibą w chińskim Qidong. Firma powstała w 2004 r. jako Solarfun Power Holdings. W 2010 r. po zakupie 49% udziałów przez należącą do południowokoreańskiego koncernu Hanwha Group firmę Hanwha Chemical, Solarfun zmienił nazwę na Hanwha SolarOne.
Hanwha Group to jeden z dziesięciu największych koncernów w Korei Płd. Koreański potentat jest notowany na prestiżowej liście „Fortune Global 500′. 

Dzięki temu teraz możemy oferować doskonałe, markowe moduły fotowoltaiczne w bardzo atrakcyjnych cenach przy niesamowicie krótkim czasie realizacji zamówień.